0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Корсаир Рм Серија 1000w 80+ Ентузијаст Злато Напојување

Корсаир Рм Серија 1000w 80+ Ентузијаст Злато Напојување

DEN 559.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Целосно модуларни кабли за лесна инсталација, помалку неред и помага да се зголеми протокот на воздух низ вашиот компјутер?с шасија. Одобренија за безбедност и Агенција : FCC, ICE, CE, UL / CUL, CSA, C-Tick/RCM, TUV, CB, CU, Kc Mark, Ro HS, WEE, Ro HS (Кина), ДОФАТ.3 V +5 V +12 V-12 V +5 VSB Максимално Оптоварување 25a 25 A 83.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.