0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вокер Издувни Гасови Тивок Проток Сс Издувни Пригушувач Собранието Одговара изберете: 2000 - НИСАН XTERRA

Вокер Издувни Гасови Тивок Проток Сс Издувни Пригушувач Собранието Одговара изберете: 2000 - НИСАН XTERRA

DEN 1960.80
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комбинирајќи ја единствената конструкција од не ' рѓосувачки челик со широк пазар со замена во стилот на директно вклопување, склоповите ЗА пригушувачи На Сс Со тивок Проток На Вокер обезбедуваат подолг век на траење од типичните алуминизирани пригушувачи и се достапни за домашни и странски возила. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА Доаѓа со ограничена доживотна гаранција На Вокер и ексклузивна 90-Дневна Гаранција За Сеф И Звук®. Посетете за детали. НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА го користи единствениот пригушувач на широк пазар со 100% конструкција од нерѓосувачки челик што обезбедува подолг век на траење наспроти алуминизираните пригушувачи, додека внатрешниот систем за одводнување го намалува собирањето на влага. ДИЗАЈН ПОТВРДЕН Акустичен и тек тестиран за квалитетен звук во стилот НА ОЕ на кој може да сметате. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ решение За Замена На Завртки Со Директно вклопување со закачалки, загради и рути на цевки во стилот НА ОЕ за лесна инсталација и не бара специјализирана изработка и/или заварување. ПРЕМИУМ АКУСТИЧНА КОНТРОЛА решетките во стилот НА ОЕ го намалуваат нивото на бучава, додека главите со куполи во стилот НА ОЕ помагаат да се намали зрачениот шум за врвен квалитет на звукот во фабрички стил во споредба со прави перфорирани цевки. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Пригушувач Тип : Комбинација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.