0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Унипави Гајба За Миленичиња Крајна Маса, Двојни Врати Дрвена Жица Одгледувачница За Кучиња Со Кревет За Миленичиња, Издржана Сива Боја

Унипави Гајба За Миленичиња Крајна Маса, Двојни Врати Дрвена Жица Одгледувачница За Кучиња Со Кревет За Миленичиња, Издржана

DEN 3631.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Унипави гајба за миленичиња крајна маса оваа маса за гајба за кучиња може да ви заштеди простор додека обезбедувате удобно место за опуштање и дремка на вашето домашно милениче. Гајба доаѓа во прекрасна боја и карактеристики брави и брави. Ако барате гајба за кучиња што изгледа како крајна маса, најдовте одлична овде. Карактеристики : Висококвалитетни шипки за метални жици. Доаѓа со отстранлив удобен кревет за перничиња. Страничната врата може да се инсталира од двете страни. Материјал : Дрво и метал. Надворешна големина : 31.89 "W x 23.03" D x 26.38 " H. Внатрешна големина : 29,92 "В х 21,46" Д х 23,86 " Х. Стил : Современ, модерен, функционален, удобен. Пакетот вклучува : : 1 х гајба за миленичиња. 1 х инструкција за инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.